DOTKNI SE BUDOUCNOSTI

vášeň pro technologie

Technika a strojírenství mají v Česku dlouhou tradici.
Chceme pokračovat v tomto odkazu a chceme nadále patřit mezi světovou špičku.


Spojuje nás nadšení pro řešení zapeklitých problémů a chuť podílet se na zajímavých inženýrských projektech. Jsme pyšní na to, když společně s klienty přinášíme světu nové a lepší produkty, ať už je to motor a převodovka ve vašem příštím voze, řídicí systémy nejnovějšího modelu vlaku, či softwarové řešení pro elektromobily budoucnosti.

circle
5 poboček
circle
circle
500+ zaměstnanců
circle
circle
30M € roční revenue
circle

naši zákazníci

Reference

modely spolupráce

Expert na vyžádání (EOD) Zapůjčíme experta, kterého zákazník postrádá.
Objem práce (WP) Pracujeme na uceleném vývojovém projektu, jehož výsledek je předem definován zákazníkem. Dodáme celý projekt na klíč. V případě potřeby pomůžeme zákazníkovi již se samotnou definicí zadání.
Čas a materiál (T&M) Klient platí dobu potřebnou k provedení díla a případně použitý materiál a to průběžně po ukončení každé předem definované etapy.
Dedikovaný tým Poskytujeme klientovi celý tým, který je s ním velmi úzce propojen. Zaručujeme know-how a zbavujeme klienta organizačních starostí.

NOVINKY

Nový projekt ROK VITALITY pro zaměstnance.
08.02.2018

Nový projekt ROK VITALITY pro zaměstnance.

Pro naše zaměstnance jsme v MBtech právě odstartovali nový projekt ROK VITALITY! Každou 1. středu v měsíci se mohou těšit na ochutnávku zdravých potravin. Součástí projektu bude mnoho dalšího.

Píše se o nás v HN.
12.01.2018

Píše se o nás v HN.

Píše se o nás - tentokrát ve článku v Hospodářských novinách, ve kterém se dozvíte, čím se v MBtechu zabýváme a co nás v tomto roce čeká. Článek vznikl na základě zájmu HN. více podrobností

MBtech naděloval dětem.
18.12.2017

MBtech naděloval dětem.

V předvánoční čas nám děti udělaly radost v rehabilitačním stacionáři Zvonek krásnou šmoulí besídkou. MBtech jim pak společně s Engineers Prague nadělil dárky, které věnovali naši zaměstnanci. Všem moc děkujeme!

certifikáty

Ručíme za vše, co děláme.
Naše práce podléhá přísným a náročným certifikacím: od dodržování kvality dokonce i v citlivém leteckém průmyslu, přes zabezpečení informací až po ochranu životního prostředí.
Sodexo 2017 sodexo OHSSA 18001 ISO 50001 ISO 27001 ISO 14001 ISO 9001