DOTKNI SE BUDOUCNOSTI

vášeň pro technologie

Technika a strojírenství mají v Česku dlouhou tradici.
Chceme pokračovat v tomto odkazu a chceme nadále patřit mezi světovou špičku.


Spojuje nás nadšení pro řešení zapeklitých problémů a chuť podílet se na zajímavých inženýrských projektech. Jsme pyšní na to, když společně s klienty přinášíme světu nové a lepší produkty, ať už je to motor a převodovka ve vašem příštím voze, řídicí systémy nejnovějšího modelu vlaku, či softwarové řešení pro elektromobily budoucnosti.

circle
5 poboček
circle
circle
500+ zaměstnanců
circle
circle
30M € roční revenue
circle

naši zákazníci

Reference

modely spolupráce

Expert na vyžádání (EOD) Zapůjčíme experta, kterého zákazník postrádá.
Objem práce (WP) Pracujeme na uceleném vývojovém projektu, jehož výsledek je předem definován zákazníkem. Dodáme celý projekt na klíč. V případě potřeby pomůžeme zákazníkovi již se samotnou definicí zadání.
Čas a materiál (T&M) Klient platí dobu potřebnou k provedení díla a případně použitý materiál a to průběžně po ukončení každé předem definované etapy.
Dedikovaný tým Poskytujeme klientovi celý tým, který je s ním velmi úzce propojen. Zaručujeme know-how a zbavujeme klienta organizačních starostí.

NOVINKY

MBtech v médiích - přísně tajné!
11.06.2018

MBtech v médiích - přísně tajné!

Zajímalo by Vás, jak se u nás testují vozy? Poslechněte si reportáž na stanici Radiožurnál nebo si přečtěte zajímavý článek. více podrobností

1. místo v soutěži Zaměstnavatel plzeňského regionu
06.06.2018

1. místo v soutěži Zaměstnavatel plzeňského regionu

Je to tak, 1. místo v soutěži Zaměstnavatel regionu v plzeňském kraji je naše! A to rovnou v nové kategorii do 5000 zaměstnanců. Za sebou jsme tak nechali třeba JTEKT Automotive či Plzeňský Prazdroj - krásné umístění, nemyslíte? Vyhodnocení výsledků se děje na základě metodiky Saratoga, kterou vypracovalo PwC (PricewaterhouseCoopers) a zohledňuje všechny možné parametry samostatně, ale také ve vzájemné souvislosti. Těmi jsou např. obchodní výsledek, personální náklady a růst společnosti, ale zejména poměry mezi nimi. Z umístění v soutěži máme velkou radost.

MBtech se mění na AKKA
04.04.2018

MBtech se mění na AKKA

V rámci intenzivní integrace všech firem, které byly v minulých letech připojeny ke společnosti AKKA Technologies, začíná proces, kdy MBtech změní název na AKKA. Všechny společnosti se budou prezentovat pod novým jednotným logem, jméno firmy zůstává prozatím MBtech Bohemia. Změna názvu společnosti je velice komplexní proces a zahrnuje více než jen změnu loga - všechny tyto kroky v roce 2018 pak povedou k jednotné značce a designu naší společnosti.

certifikáty

Ručíme za vše, co děláme.
Naše práce podléhá přísným a náročným certifikacím: od dodržování kvality dokonce i v citlivém leteckém průmyslu, přes zabezpečení informací až po ochranu životního prostředí.
Zaměstnavatel regionu Sodexo 2017 sodexo