Car

Co nabízíme

Základem naší činnosti je poctivá konstruktérská práce. Pracujeme pro přední světové i domácí technologické firmy – Škoda Auto, Aero Vodochody, Audi, BMW, Bugatti, Daimler, Linde, Stihl, Škoda Transportation a další. Naši inženýři tak mají jedinečnou příležitost podílet se na vývoji pestré škály nejmodernějších technologií a komponent a být partnery nejzvučnějších značek ve svých oborech. Díky unikátní možnosti účastnit se projektů v odlišných oblastech, získávají jedinečné zkušenosti a kombinace znalostí, jež by jen v jednom oboru nezískali a které uplatňují při vynalézání originálních a účinných řešení.

Našim pracovníkům nabízíme řadu možností k profesnímu rozvoji – od odborných kurzů a školení zaměřených na tzv. měkké dovednosti, například na práci s časem či stresem, či na téma komunikace a asertivity, až po podporu současných i budoucích manažerů. To vše je podtrženo propracovaným kariérním systémem, ve kterém si každý může najít směr svého růstu.

Zaměstnanecké benefity

Nabízíme o týden dovolené navíc, tedy pět týdnů pro načerpání nových sil k řešení pracovních výzev.

Naši zaměstnanci si mohou díky pružné pracovní době lépe rozvrhnout a skloubit zaměstnání s volným časem.

Ve svém volnu se pak můžou věnovat jedné z mnoha aktivit, které pomáháme zprostředkovat benefitovým systémem Cafeteria – od pobytových zájezdů, přes sport, masáže, nákup zdravotních potřeb, až po kulturní akce.

Díky Cafeterii můžou zaměstnanci také čerpat příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění.

Nejšťastnější momenty v životě je potřeba oslavit. Každému zaměstnanci přispějeme na svatbu i při narození potomka.

Odměňujeme za zprostředkování náboru nového kolegy či při odchodu do důchodu.

Poskytujeme bezúročné půjčky a přispíváme na náklady spojené se stěhováním do měst, kde máme pobočky.

Pro zaměstnance organizujeme volnočasové aktivity jako MBtech Spolu, MBtech VIP, letní a vánoční párty a účast na sportovních akcích.

V rámci péče o zdraví pořádáme pravidelná setkání s fyzioterapeutem.

certifikáty

Ručíme za vše, co děláme.
Naše práce podléhá přísným a náročným certifikacím: od dodržování kvality dokonce i v citlivém leteckém průmyslu, přes zabezpečení informací až po ochranu životního prostředí.
Zaměstnavatel regionu Sodexo 2017 sodexo

Tato webová stránka využívá k poskytování služeb a statistice návštěvnosti soubory cookies. Další informace

S využitím souborů cookies souhlasím. Souhlasím