Car

Jak probíhá výběrové řízení

Snažíme se s každým uchazečem navázat příjemný a férový vztah, proto bychom vám níže rádi představili, jak zpravidla probíhá naše výběrové řízení a co vás tedy čeká, pokud se rozhodnete reagovat na některou z volných pozic.

 1. Zaujala vás nějaká pozice vypsaná na našich webových stránkách? Pak odpovězte na vybraný inzerát. V průběhu několika příštích dnů se vám ozveme a případně vás pozveme na pohovor.
 2. Na pohovor vás pozveme telefonicky, jeho přesné datum konání dohodneme společně dle našich i vašich časových možností. Následně vám ještě dohodnuté datum a čas potvrdíme e-mailem.
 3. V první části probíhá rozhovor o vašich zkušenostech a druhá část je zaměřena na ověření technických znalostí a dovedností. Pohovor trvá většinou hodinu a půl u odborných technických pozic. U netechnických pozic je délka pohovoru zhruba hodinová. Část pohovoru zpravidla probíhá v cizím jazyce. Za MBtech se setkání účastní zástupce personálního oddělení a kolegové z odborných úseků.
 4. Součástí pohovoru je také předání informací o náplni práce na dané pozici.
 5. Závěrem pohovoru se s vámi domluvíme na zpětné vazbě a konkrétním termínu, do kdy mají obě strany čas na rozmyšlenou. V případě potřeby se můžeme dohodnout i na druhém kole výběrového řízení.
 6. Při pozitivní zpětné vazbě od nás obdržíte konkrétní nabídku s finančním ohodnocením, datem nástupu a podrobnostmi dalšího postupu. Pokud potřebujete čas na rozmyšlenou, dohodneme se na termínu, do kdy se ozvete s vaším rozhodnutím. Pokud naši nabídku přijmete, čeká vás:
  • Zaslání informačního emailu s potřebnými nástupními formalitami
  • 14 dní před nástupem absolvování vstupní lékařské prohlídky
  • Telefonát s potvrzením termínu a času nástupu, s prostorem pro případné dotazy
  • První den v zaměstnání MBtech Bohemia

certifikáty

Ručíme za vše, co děláme.
Naše práce podléhá přísným a náročným certifikacím: od dodržování kvality dokonce i v citlivém leteckém průmyslu, přes zabezpečení informací až po ochranu životního prostředí.
Zaměstnavatel regionu Sodexo 2017 sodexo

Tato webová stránka využívá k poskytování služeb a statistice návštěvnosti soubory cookies. Další informace

S využitím souborů cookies souhlasím. Souhlasím