Car

Studenti a školy

Umožňujeme mladým technikům tvořit budoucnost, ve které budou chtít žít. Jsme místem, kde se formuje nastupující generace úspěšných inženýrů a inženýrek. Nedílnou součástí naší personální strategie je aktivní spolupráce s vysokými technickými školami a univerzitami – ČVUT Praha, ZČU Plzeň, TU Liberec nebo VUT Brno. Týmu CTU CarTech například pomáháme s vývojem závodního prototypu na soutěž Formula Student, v níž se umísťují na předních místech v konkurenci více než 500 univerzitních týmů z celého světa. Jsme též hlavním partnerem studentského hokejového týmu Technika Praha.

Studenty také oslovujeme přímo. Kromě účasti na veletrzích pracovních příležitostí organizujeme workshopy, účastníme se vysokoškolských soutěží či podporujeme výuku cizích jazyků. Také pořádáme různé akce jak v našich prostorách jako např. Engineering Days – dny otevřených dveří, tak mimo ně v různých zajímavých lokacích, třeba na fotbalovém stadionu, v klubu SASAZU či ve studentském kampusu, během nichž jim představujeme možnosti spolupráce s MBtech.

Nabízíme:
  • Individuální trainee programy.
  • Týdenní praktika vybraných oborů odměněná zápočtem po absolvování.
  • Dlouhodobé brigády přizpůsobené vysokoškolskému studiu a získání praxe po celou dobu letních prázdnin.

Jde nám o to, aby se každý student rozvíjel a byl v budoucnu schopen spolupracovat i na nejnáročnějších projektech. Osvědčilo se nám předávat naše know-how tímto způsobem – z mnoha bývalých studentů, kteří k nám přišli na praxi, jsou dnes naši špičkoví inženýři.

Umožňujeme studentům, aby u nás zpracovávali svoje semestrální, bakalářské a diplomové práce, protože kde lépe mohou spojit teorii s praxí, než v úspěšné engineeringové firmě? Talentovaným studentům otevíráme dveře k profesní kariéře.

certifikáty

Ručíme za vše, co děláme.
Naše práce podléhá přísným a náročným certifikacím: od dodržování kvality dokonce i v citlivém leteckém průmyslu, přes zabezpečení informací až po ochranu životního prostředí.
Zaměstnavatel regionu Sodexo 2017 sodexo

Tato webová stránka využívá k poskytování služeb a statistice návštěvnosti soubory cookies. Další informace

S využitím souborů cookies souhlasím. Souhlasím