Car

Žijeme (nejen) prací

Výborné vztahy na pracovišti jsou pro nás prioritou. Víme, že naši zaměstnanci musí řešit náročné úkoly, proto se jim snažíme práci co možná nejvíce zpříjemnit a zpestřit. Za tímto účelem pravidelně pořádáme společenské akce, při nichž máme příležitost se pobavit a poznat i jinak, než jen za pracovním stolem.

Teambuildingy

Všechna naše oddělení mají možnost upevnit vztahy a seznámit se s civilnější stránkou svých kolegů a kolegyň na každoročních výjezdech mimo kanceláře. Témata a program těchto výjezdních akcí jsou pokaždé jiné.

MBtech párty

Zavedenou tradicí je náš vánoční večírek. Hosty vždy čeká dobré jídlo, hudba a doprovodné aktivity.

Rodinné akce

V plzeňském prototypovém centru organizujeme pro všechny zaměstnance a jejich rodiny letní slavnost. Nechybí řada atrakcí pro děti i dospělé, lahodné občerstvení a příjemné atmosféra. Vždy se snažíme obstarat i slunečno.

MBtech SPOLU

Máme též projekt volnočasových aktivit MBtech SPOLU. Každého čtvrt roku připravíme o víkendu akci pro naše kolegy a kolegyně a jejich rodiny. Už jsme třeba prozkoumali zákulisí pražského Letiště Václava Havla, poznávali jsme taje vesmíru v plzeňském 3D planetáriu a před Vánocemi jsme se nechali očarovat v Divadle kouzel Pavla Kožíška. Nedávno jsme navštívili i Divadlo Spejbla a Hurvínka a naučili se, jak se správně běhá v pražské Stromovce.

MBtech VIP

Inspirujeme se u druhých aneb MBtech VIP. Každý půl rok si do firmy pozveme zajímavou osobnost z rozličných oborů. Naši zaměstnanci se tak setkali například s expertem na etiketu a bývalým mluvčím prezidenta Havla panem Špačkem, ekonomem Tomášem Sedláčkem, neurochirurgem profesorem Vladimírem Benešem, hercem Jaroslavem Duškem či paralympijským cyklistou Jiřím Ježkem.

Pravidelné zprávy ze života firmy

Snažíme se, aby naši lidé věděli, co zajímavého se ve firmě děje i mimo jejich oddělení a projekty. Máme živé profily na Facebooku i LinkedInu. Kromě toho vydáváme interní magazín INside s články o aktivitách v MBtech Bohemia. Setkáváme se i osobně na Snídaních s vedoucími pracovníky, kde u dobré kávy probíráme zajímavé inženýrské projekty a aktuální témata. Pro pohodlnou komunikaci a usnadnění administrativy provozujeme vlastní intranet.

certifikáty

Ručíme za vše, co děláme.
Naše práce podléhá přísným a náročným certifikacím: od dodržování kvality dokonce i v citlivém leteckém průmyslu, přes zabezpečení informací až po ochranu životního prostředí.
Zaměstnavatel regionu Sodexo 2017 sodexo

Tato webová stránka využívá k poskytování služeb a statistice návštěvnosti soubory cookies. Další informace

S využitím souborů cookies souhlasím. Souhlasím