Novinky

Novinky
Rozšíření technologického centra MBtech III  a IV
11/09/2018

Rozšíření technologického centra MBtech III a IV

Hlavním cílem projektu spolufinancovaného Evropskou unií je pořízení vývojové infrastruktury. Více informací naleznete v prezentaci. Celou prezentaci je možné prohlédnout ZDE.

Pomohli jsme odstartovat stavbu nové budovy VTP v Plzni
09/20/2018

Pomohli jsme odstartovat stavbu nové budovy VTP v Plzni

Píše se další historie naší firmy. Poklepem na základní kámen jsme včera symbolicky odstartovali výstavbu nové budovy H2 v Plzni. Přítomen byl i primátor města Plzně Martin Zrzavecký. Vědecko technologický park tímto rozšiřuje své prostory, kde bude vše připraveno přímo pro naše potřeby.

Společnost AKKA upevňuje svoji pozici lídra
09/17/2018

Společnost AKKA upevňuje svoji pozici lídra

Společnost Daimler, dlouhodobý partner AKKA, převede za nezveřejněnou částku plnou kontrolu nad MBtech Group na skupinu AKKA. MBtech Group se přejmenuje na AKKA GmbH& Co.KGaA a jakožto dceřiná společnost v úplném vlastnictví tak bude moci německá obchodní jednotka AKKA dokončit přechod na jednu společnost a značku. Dne 30. srpna 2018 schválil uvedený krok Německý spolkový úřad pro kartely. Společnosti AKKA a Daimler se touto akvizicí zavazují pokračovat ve spolupráci a vytvářet strategické partnerství pro vývoj systémů mobility a elektrických vozidel budoucnosti.

certifikáty

Ručíme za vše, co děláme.
Naše práce podléhá přísným a náročným certifikacím: od dodržování kvality dokonce i v citlivém leteckém průmyslu, přes zabezpečení informací až po ochranu životního prostředí.
Zaměstnavatel regionu Sodexo 2017 sodexo

Tato webová stránka využívá k poskytování služeb a statistice návštěvnosti soubory cookies. Další informace

S využitím souborů cookies souhlasím. Souhlasím