o nás

Car
Když se výrobci automobilů, letadel nebo jiné techniky potřebují poradit, jdou za námi. Jsme přední česká engineeringová společnost s přístupem ke špičkovému know-how z celého světa.

Naši inženýři a konstruktéři vymýšlí technologie budoucnosti. Vytváříme nástroje, systémy a součástky, se kterými se můžete setkat ve svém okolí již nyní nebo v příštích letech. Naší mateřskou firmou je německá MBtech Group. Společně s ní patříme do celosvětové technologické skupiny AKKA Technologies. Seznamte se s naší historií, vizí budoucnosti a s vedoucími představiteli.

naše pobočky

NOVINKY

MBtech se mění na AKKA
04.04.2018

MBtech se mění na AKKA

V rámci intenzivní integrace všech firem, které byly v minulých letech připojeny ke společnosti AKKA Technologies, začíná proces, kdy MBtech změní název na AKKA. Všechny společnosti se budou prezentovat pod novým jednotným logem, jméno firmy zůstává prozatím MBtech Bohemia. Změna názvu společnosti je velice komplexní proces a zahrnuje více než jen změnu loga - všechny tyto kroky v roce 2018 pak povedou k jednotné značce a designu naší společnosti.

Nový projekt ROK VITALITY pro zaměstnance.
08.02.2018

Nový projekt ROK VITALITY pro zaměstnance.

Pro naše zaměstnance jsme v MBtech právě odstartovali nový projekt ROK VITALITY! Každou 1. středu v měsíci se mohou těšit na ochutnávku zdravých potravin. Součástí projektu bude mnoho dalšího.

Píše se o nás v HN.
12.01.2018

Píše se o nás v HN.

Píše se o nás - tentokrát ve článku v Hospodářských novinách, ve kterém se dozvíte, čím se v MBtechu zabýváme a co nás v tomto roce čeká. Článek vznikl na základě zájmu HN. více podrobností

certifikáty

Ručíme za vše, co děláme.
Naše práce podléhá přísným a náročným certifikacím: od dodržování kvality dokonce i v citlivém leteckém průmyslu, přes zabezpečení informací až po ochranu životního prostředí.
Sodexo 2017 sodexo