o nás

Car
Když se výrobci automobilů, letadel nebo jiné techniky potřebují poradit, jdou za námi. Jsme přední česká engineeringová společnost s přístupem ke špičkovému know-how z celého světa.

Naši inženýři a konstruktéři vymýšlí technologie budoucnosti. Vytváříme nástroje, systémy a součástky, se kterými se můžete setkat ve svém okolí již nyní nebo v příštích letech. Naší mateřskou firmou je německá MBtech Group. Společně s ní patříme do celosvětové technologické skupiny AKKA Technologies. Seznamte se s naší historií, vizí budoucnosti a s vedoucími představiteli.

naše pobočky

NOVINKY

Nový projekt ROK VITALITY pro zaměstnance.
08.02.2018

Nový projekt ROK VITALITY pro zaměstnance.

Pro naše zaměstnance jsme v MBtech právě odstartovali nový projekt ROK VITALITY! Každou 1. středu v měsíci se mohou těšit na ochutnávku zdravých potravin. Součástí projektu bude mnoho dalšího.

Píše se o nás v HN.
12.01.2018

Píše se o nás v HN.

Píše se o nás - tentokrát ve článku v Hospodářských novinách, ve kterém se dozvíte, čím se v MBtechu zabýváme a co nás v tomto roce čeká. Článek vznikl na základě zájmu HN. více podrobností

MBtech naděloval dětem.
18.12.2017

MBtech naděloval dětem.

V předvánoční čas nám děti udělaly radost v rehabilitačním stacionáři Zvonek krásnou šmoulí besídkou. MBtech jim pak společně s Engineers Prague nadělil dárky, které věnovali naši zaměstnanci. Všem moc děkujeme!

certifikáty

Ručíme za vše, co děláme.
Naše práce podléhá přísným a náročným certifikacím: od dodržování kvality dokonce i v citlivém leteckém průmyslu, přes zabezpečení informací až po ochranu životního prostředí.
Sodexo 2017 sodexo OHSSA 18001 ISO 50001 ISO 27001 ISO 14001 ISO 9001