Car

Naše vize: Podívejte se s námi do budoucnosti (bez křišťálové koule)

Když si ostatní nevědí rady, my nabízíme řešení

Jsme průkopníky moderního technologického engineeringu. Specializujeme se především na vývoj, testování a zavádění výroby moderních dopravních prostředků, pohonných agregátů a převodovek, řídicích systémů i softwarových řešení. Službami našich konzultantů a expertů pokrýváme požadavky velkých průmyslových společností i středních a menších firem, které nemohou nabírat a zase propouštět desítky techniků pro jednotlivé vývojové projekty. Nebo které dokonce ani vlastní technický vývoj nemají. Takové firmy se obracejí na nás a my dodáváme řešení na klíč.

Zhmotňujeme nápady a myšlenky

Bohatá škála specializací nám umožňuje dívat se na technologické problémy z různých, často velmi netradičních a multioborových úhlů pohledu. To je předpokladem vzniku inovativních a pokročilých řešení. Nepohybujeme se pouze ve světě technických výkresů a počítačových simulací. U nás dostávají nápady reálnou podobu.

Na mobilitu zítřka jsme připraveni už dnes

Celý svět očekává nástup technologií budoucnosti, které mají ze všeho nejdříve přinést převrat v dopravě. Využívání alternativních druhů pohonu, autonomních systémů řízení ve spojení s umělou inteligencí se bez nás neobejde. Podílíme se už právě teď na vývoji technologií, s jejichž masovým využitím můžeme počítat třeba až za deset nebo dokonce za dvacet let. Pracujeme na budoucnosti.

  • Odvaha, respekt, ambice: tyto hodnoty ctíme.
  • Odvaha vyvíjet nová inovativní technologická řešení.
  • Respekt k našim zákazníkům i zaměstnancům.
  • Ambice stanovit nové standardy v oblasti engineeringu.

certifikáty

Ručíme za vše, co děláme.
Naše práce podléhá přísným a náročným certifikacím: od dodržování kvality dokonce i v citlivém leteckém průmyslu, přes zabezpečení informací až po ochranu životního prostředí.
Zaměstnavatel regionu Sodexo 2017 sodexo

Tato webová stránka využívá k poskytování služeb a statistice návštěvnosti soubory cookies. Další informace

S využitím souborů cookies souhlasím. Souhlasím