Kompetence

Specializace MBtech
Jsme předním světovým poskytovatelem vývojových a konzultačních služeb v oblasti automobilového, leteckého a železničního průmyslu.

Svým zákazníkům poskytujeme podporu ve všech fázích procesu vývoje výrobku.

Máme experty pro průmyslové navrhování. Dodáváme na klíč technologická řešení pro zavádění sériové výroby. Poskytujeme nejrůznější průmyslové, obchodní a poradenské služby. Našimi klienty jsou výrobci dopravních prostředků či jiných pokročilých technologií.

Vyznáme se v celém životním cyklu vývoje: Své zákazníky podporujeme od prvních skic, přes konstrukci, výpočty a testování až po prototypovou výrobu.

modely spolupráce

Máme dlouholeté zkušenosti a rozsáhlé znalosti. Můžeme proto s vysokou mírou jistoty odhadnout, co bude nutné v průběhu projektu udělat. To vůbec není běžné. Přizpůsobujeme se tak potřebám zákazníků a nejčastěji vytváříme partnerství na základě čtyř modelů spolupráce.

Expert na vyžádání (EOD) Zapůjčíme experta, kterého zákazník postrádá.
Objem práce (WP) Pracujeme na uceleném vývojovém projektu, jehož výsledek je předem definován zákazníkem. Dodáme celý projekt na klíč. V případě potřeby pomůžeme zákazníkovi již se samotnou definicí zadání.
Čas a materiál (T&M) Klient platí dobu potřebnou k provedení díla a případně použitý materiál a to průběžně po ukončení každé předem definované etapy.
Dedikovaný tým Poskytujeme klientovi celý tým, který je s ním velmi úzce propojen. Zaručujeme know-how a zbavujeme klienta organizačních starostí.

MBtech Bohemia

Děláme engineering. Vyvíjíme a vymýšlíme špičkové technologie, nástroje, systémy a součástky, bez nichž se neobejde svět dneška ani budoucnosti.

Vývojové, prototypové a testovací centrum máme v Plzni, naše velká pobočka sídlí v Praze a další pobočku najdete také v Mladé Boleslavi.

Naší mateřskou firmou je německá MBtech Group. Společně s ní patříme do celosvětové technologické skupiny AKKA Technologies.com.

budova MbTech

certifikáty

Ručíme za vše, co děláme.
Naše práce podléhá přísným a náročným certifikacím: od dodržování kvality dokonce i v citlivém leteckém průmyslu, přes zabezpečení informací až po ochranu životního prostředí.
Zaměstnavatel regionu Sodexo 2017 sodexo

Tato webová stránka využívá k poskytování služeb a statistice návštěvnosti soubory cookies. Další informace

S využitím souborů cookies souhlasím. Souhlasím