Engineering

Car

Získejte náskok

Vyvíjíme a vytváříme celé výrobky, jejich součástky, systémy a nástroje. Některé naše nápady již používáte. A již nyní pracujeme na těch, co budou na trhu až za několik let. Máme špičkové experty a rozsáhlé vývojové kapacity. Poskytujeme je klientům, například automobilkám, výrobcům letadel nebo technologickým firmám, které potřebují ty nejlepší specialisty v oboru.
Víme, že každý očekává od engineeringu trochu něco jiného:
  • Vedoucí technik potřebuje, abychom rychle a správně porozuměli úkolu.
  • Šéf projektu od nás požaduje komplexní a zároveň efektivní řešení.
  • Nákupčí hlídá, jak co nejefektivněji nakládáme s prostředky.
Proto vytváříme společné týmy z technických expertů a manažerů. Tak můžeme zvládnout i ty nejnáročnější projekty.

Navrhujeme konstrukce od nejmenší součástky až třeba po kompletní automobil nebo letadlo.

modely spolupráce

Expert na vyžádání (EOD) Zapůjčíme experta, kterého zákazník postrádá.
Objem práce (WP) Pracujeme na uceleném vývojovém projektu, jehož výsledek je předem definován zákazníkem. Dodáme celý projekt na klíč. V případě potřeby pomůžeme zákazníkovi již se samotnou definicí zadání.
Čas a materiál (T&M) Klient platí dobu potřebnou k provedení díla a případně použitý materiál a to průběžně po ukončení každé předem definované etapy.
Dedikovaný tým Poskytujeme klientovi celý tým, který je s ním velmi úzce propojen. Zaručujeme know-how a zbavujeme klienta organizačních starostí.

MBtech Bohemia

Děláme engineering. Vyvíjíme a vymýšlíme špičkové technologie, nástroje, systémy a součástky, bez nichž se neobejde svět dneška ani budoucnosti.

Vývojové, prototypové a testovací centrum máme v Plzni, naše velká pobočka sídlí v Praze a další pobočku najdete také v Mladé Boleslavi.

Naší mateřskou firmou je německá MBtech Group. Společně s ní patříme do celosvětové technologické skupiny AKKA Technologies.com.

budova MbTech

certifikáty

Ručíme za vše, co děláme.
Naše práce podléhá přísným a náročným certifikacím: od dodržování kvality dokonce i v citlivém leteckém průmyslu, přes zabezpečení informací až po ochranu životního prostředí.
Zaměstnavatel regionu Sodexo 2017 sodexo

Tato webová stránka využívá k poskytování služeb a statistice návštěvnosti soubory cookies. Další informace

S využitím souborů cookies souhlasím. Souhlasím