Car

E-drive

Pro vývoj hybridních a elektrických vozidel máme špičkové experty.

Ať už máte v plánu zkonstruovat úplně nové hybridní nebo elektřinou poháněné vozidlo, nebo uvažujete o konverzi stávajícího modelu, poskytneme Vám komplexní služby od oblastí specifikace přes vývoj a testování celého vozidla, systému i jednotlivých komponentů.

Kompletní služby v oblasti e-mobility

Kromě vývojových procesů a nástrojů ovládají naši inženýři důležité oblasti elektrické mobility, včetně elektrických motorů a převodovek, systémů napájení a systémů dobíjení, včetně vývoje a implementace softwarových funkcí.

Vlastní testovací laboratoř pro e-drive

Ve vlastním testovacím zařízení v Mönsheimu (Německo) provádíme komplexní zkoušky nízko i vysokonapěťových komponentů i celých systémů, včetně celých vozidel a jejich elektrických pohonů.

Přizpůsobíme se vašim potřebám

V případě potřeby vás také budeme podporovat při výběru a hodnocení vhodných subdodavatelů a partnerů – po celém světě.

MBtech Bohemia

Děláme engineering. Vyvíjíme a vymýšlíme špičkové technologie, nástroje, systémy a součástky, bez nichž se neobejde svět dneška ani budoucnosti.

Vývojové, prototypové a testovací centrum máme v Plzni, naše velká pobočka sídlí v Praze a další pobočku najdete také v Mladé Boleslavi.

Naší mateřskou firmou je německá MBtech Group. Společně s ní patříme do celosvětové technologické skupiny AKKA Technologies.com.

budova MbTech

certifikáty

Ručíme za vše, co děláme.
Naše práce podléhá přísným a náročným certifikacím: od dodržování kvality dokonce i v citlivém leteckém průmyslu, přes zabezpečení informací až po ochranu životního prostředí.
Zaměstnavatel regionu Sodexo 2017 sodexo

Tato webová stránka využívá k poskytování služeb a statistice návštěvnosti soubory cookies. Další informace

S využitím souborů cookies souhlasím. Souhlasím