Car

Od nejmenší součástky po kompletní automobil

Poskytujeme vývojové služby v oblasti automobilové, železniční i letecké dopravy a v dalších průmyslových odvětvích. Klienti od nás získají kompletní zpracování komplexních zakázek, včetně projektového managementu. Dodáváme optimalizace včetně výpočtů a výroby prototypu. Máme rozsáhlé technologické know-how a známe nejnovější světové trendy. Čerpáme také ze zkušeností našich kolegů v MBtech Group a AKKA Technologies.

Naši konstruktéři vytvářejí návrhy nejrůznějších dopravních prostředků. Projektují karoserie, podvozky, interiér i exteriér, mechanismy a svařované konstrukce, hydraulické a pneumatické systémy, palivové soustavy, plastové díly včetně simulace vstřikování, nástroje na lití, lisování, kování včetně přípravků a mnoho dalšího. Umějí také navrhnout nejrůznější inovativní koncepty, integrovat nové systémy či agregáty.

Naše řešení:

Každá zakázka je unikátní. K vývoji přistupujeme tak, abychom vymysleli specifická řešení, která budou fungovat v konkrétním užití. Přesně, jak si zákazník přeje.

MBtech Bohemia

Děláme engineering. Vyvíjíme a vymýšlíme špičkové technologie, nástroje, systémy a součástky, bez nichž se neobejde svět dneška ani budoucnosti.

Vývojové, prototypové a testovací centrum máme v Plzni, naše velká pobočka sídlí v Praze a další pobočku najdete také v Mladé Boleslavi.

Naší mateřskou firmou je německá MBtech Group. Společně s ní patříme do celosvětové technologické skupiny AKKA Technologies.com.

budova MbTech

certifikáty

Ručíme za vše, co děláme.
Naše práce podléhá přísným a náročným certifikacím: od dodržování kvality dokonce i v citlivém leteckém průmyslu, přes zabezpečení informací až po ochranu životního prostředí.
Zaměstnavatel regionu Sodexo 2017 sodexo

Tato webová stránka využívá k poskytování služeb a statistice návštěvnosti soubory cookies. Další informace

S využitím souborů cookies souhlasím. Souhlasím