Car

Konstruujeme s podporou výpočtů a simulací

Silný a zkušený výpočtový tým pomáhá zaručit a zoptimalizovat potřebné technické parametry, zefektivnit a zkrátit vývoj.

Využíváme svých schopností a zkušeností v nejrůznějších oblastech, jako jsou například karosérie, nápravy, převodovky, motory, sací a výfukové systémy, ale i speciální stroje a zařízení. Ověřujeme konstrukční návrhy, odhalujeme slabiny. Ve spolupráci s ostatními vývojovými úseky navrhujeme řešení a vše optimalizujeme.

Výpočetní know-how máme v oblasti strukturálních (FEM), multibody i termodynamických analýz (jak 1D, tak 3D CFD).

V rámci FEM se zaměřujeme na výpočty pevnosti, tuhosti, dynamických vlastností, dále na teplotní výpočty, životnost a crash.

V oblasti CFD se zaměřujeme především na sací a výfukové systémy motorů (např. jednofázové a vícefázové proudění, konjugovaný přenos tepla, vstřikování apod.), nově také simulujeme např. odlučovač vody nebo brodění automobilu.

Při provádění výpočetních analýz využíváme celou paletu zavedených komerčních softwarů jako například Medina, Ansa, Hyperworks, Nastran, Abaqus, Permas, Femfat, Adams, StarCD, StarCCM+ či KissSoft.

MBtech Bohemia

Děláme engineering. Vyvíjíme a vymýšlíme špičkové technologie, nástroje, systémy a součástky, bez nichž se neobejde svět dneška ani budoucnosti.

Vývojové, prototypové a testovací centrum máme v Plzni, naše velká pobočka sídlí v Praze a další pobočku najdete také v Mladé Boleslavi.

Naší mateřskou firmou je německá MBtech Group. Společně s ní patříme do celosvětové technologické skupiny AKKA Technologies.com.

budova MbTech

certifikáty

Ručíme za vše, co děláme.
Naše práce podléhá přísným a náročným certifikacím: od dodržování kvality dokonce i v citlivém leteckém průmyslu, přes zabezpečení informací až po ochranu životního prostředí.
Zaměstnavatel regionu Sodexo 2017 sodexo

Tato webová stránka využívá k poskytování služeb a statistice návštěvnosti soubory cookies. Další informace

S využitím souborů cookies souhlasím. Souhlasím