Car

Vyvíjíme sofistikované elektrické a elektronické systémy

Elektronika je srdcem moderních vozidel

Fungování moderních dopravních prostředků závisí na složitých systémech elektroniky. Pouze délka propojovacích kabelů čítá kilometry. Například v osobním autě je až 4 km kabelů, u dopravního letadla až 600 km. Vyvíjíme a integrujeme architekturu elektronických a elektrických systémů, palubní systémy, kabelové svazky a řídicí jednotky vozidel.

Od elektromobilů po letadla

V kabelech se neztratíme. Vytváření kabelových svazků, návrhy jejich rozmístění a optimalizace jejich využití je naše specializace. Používáme k tomu moderní procesní řešení s intuitivním prostředím pro virtuální 3D návrh a následnou modifikaci kabelových svazků, plně řízené logickou specifikací elektrického systému. Společně s našimi kolegy z německé centrály MBtech projektujeme řídící a testovací software a navrhujeme optimální hardwarové řešení.

Naše řešení

Vyvinuli jsme řídící jednotky pro supersportovní automobily Bugatti Chiron. V současné době se podílíme na návrhu elektroinstalace připravovaného elektromobilu BMW a vysokozdvižného vozíku Linde. Pracovali jsme na řešení elektroinstalace pro osobní a užitkové vozy značek Mercedes Benz, autobusy Setra a Citaro. Navrhujeme kabelové svazky rovněž pro motory (Mercedes, MAN, Audi, Porsche). Naši inženýři pracují rovněž na optimalizaci elektroinstalace pro automobily Škoda. Navrhli jsme a vyrobili kabelovou instalaci v malém letadle.

MBtech Bohemia

Děláme engineering. Vyvíjíme a vymýšlíme špičkové technologie, nástroje, systémy a součástky, bez nichž se neobejde svět dneška ani budoucnosti.

Vývojové, prototypové a testovací centrum máme v Plzni, naše velká pobočka sídlí v Praze a další pobočku najdete také v Mladé Boleslavi.

Naší mateřskou firmou je německá MBtech Group. Společně s ní patříme do celosvětové technologické skupiny AKKA Technologies.com.

budova MbTech

certifikáty

Ručíme za vše, co děláme.
Naše práce podléhá přísným a náročným certifikacím: od dodržování kvality dokonce i v citlivém leteckém průmyslu, přes zabezpečení informací až po ochranu životního prostředí.
Zaměstnavatel regionu Sodexo 2017 sodexo

Tato webová stránka využívá k poskytování služeb a statistice návštěvnosti soubory cookies. Další informace

S využitím souborů cookies souhlasím. Souhlasím