Car

Stavíme modely: aeromodely, designové modely a kontrolní modely

I když jednoznačným trendem dneška je digitální simulace, předtím než vznikne funkční prototyp, je nutné vytvořit a ověřit řadu vlastností pomocí speciálních modelů, simulujících reálné tvary. Jedná se například o designové modely, včetně kostry pro nanášení a tvarování modelářské hlíny, dále tzv. data kontrol modely celých automobilů i jejich částí v měřítku 1:1, nebo aeromodely pro testování aerodynamických vlastností výrobku v aerodynamickém tunelu. Zvláštní kategorií jsou takzvané cubingové přípravky, což jsou hliníkové repliky vozu v životní velikosti, na nichž se zkouší spasování a lícování plastových dílů a velikost spár mezi nimi.

Všechny tyto modely umíme připravit a vytvořit na míru libovolného přání klienta:

  • Designové modely
  • Kontrolní modely
  • Cubing

Naše řešení

Víme, že ověřování prostřednictvím modelů je stále ještě klíčové pro vývoj mnoha konstrukcí. Máme a neustále zdokonalujeme ucelené kompetence i pro tuto oblast. Pomocí řezání, lepení, frézování a lakování sestavujeme modely nejrůznějších druhů.

MBtech Bohemia

Děláme engineering. Vyvíjíme a vymýšlíme špičkové technologie, nástroje, systémy a součástky, bez nichž se neobejde svět dneška ani budoucnosti.

Vývojové, prototypové a testovací centrum máme v Plzni, naše velká pobočka sídlí v Praze a další pobočku najdete také v Mladé Boleslavi.

Naší mateřskou firmou je německá MBtech Group. Společně s ní patříme do celosvětové technologické skupiny AKKA Technologies.com.

budova MbTech

certifikáty

Ručíme za vše, co děláme.
Naše práce podléhá přísným a náročným certifikacím: od dodržování kvality dokonce i v citlivém leteckém průmyslu, přes zabezpečení informací až po ochranu životního prostředí.
Zaměstnavatel regionu Sodexo 2017 sodexo

Tato webová stránka využívá k poskytování služeb a statistice návštěvnosti soubory cookies. Další informace

S využitím souborů cookies souhlasím. Souhlasím