Car

Vyvíjíme sériové nástroje

Sériová výroba závisí na kvalitních a chytře navržených nástrojích, na něž jsou kladeny jiné, mnohem vyšší nároky než na prototypové nástroje. Mezi naše kompetence patří vývoj sériových nástrojů a forem pro gravitační a tlakové lití, lisování plechů, kování, vstřikování plastů a další výrobní procesy.

Využíváme pokročilé výpočty a simulace, abychom připravili nástroje, které budou robustní a spolehlivé pro sériové výrobní procesy, kde je obvyklý nepřetržitý provoz. Sériové nástroje děláme pro firmy jako Daimler, Starcam či Magna. Úplná dokumentace ke každému nástroji je samozřejmostí.

Naše řešení

Přesné a dobře navržené nástroje jsou předpokladem výroby kvalitních finálních výrobků. Do detailu rozumíme potřebám klientů: aktivně se podílíme na všech fázích vývoje finálních produktů a známe požadavky na konstrukci nástrojů a forem. Finální výrobky mají díky optimálně navrženým nástrojům špičkovou jakost.

MBtech Bohemia

Děláme engineering. Vyvíjíme a vymýšlíme špičkové technologie, nástroje, systémy a součástky, bez nichž se neobejde svět dneška ani budoucnosti.

Vývojové, prototypové a testovací centrum máme v Plzni, naše velká pobočka sídlí v Praze a další pobočku najdete také v Mladé Boleslavi.

Naší mateřskou firmou je německá MBtech Group. Společně s ní patříme do celosvětové technologické skupiny AKKA Technologies.com.

budova MbTech

certifikáty

Ručíme za vše, co děláme.
Naše práce podléhá přísným a náročným certifikacím: od dodržování kvality dokonce i v citlivém leteckém průmyslu, přes zabezpečení informací až po ochranu životního prostředí.
Zaměstnavatel regionu Sodexo 2017 sodexo

Tato webová stránka využívá k poskytování služeb a statistice návštěvnosti soubory cookies. Další informace

S využitím souborů cookies souhlasím. Souhlasím