Prototypová výroba

Car

Prototypová výroba: první krok do budoucnosti

V Prototypovém centru umíme dát tvar téměř jakémukoliv přání zákazníka, ať se již jedná o jednotlivé součástky, nebo funkční celky, či dokonce modely vozidel v měřítku 1:1. Jelikož výrobky vyvíjíme a testujeme, jsme ti praví, kteří pro ně umí navrhnout a vyrobit i nástroje pro produkci a testování. Naši zákazníci vyžadují služby špičkové kvality pro vývoj a výrobu nástrojů, dílů, přípravků a modelů.
Při výrobě prototypů dbáme na kvalitu používaných zdrojů. Zpracováváme nejběžnější druhy materiálů pro prototypy jako je například umělé dřevo, plastické hmoty a hliník. V celé skupině AKKA Technologies je naše Prototypové centrum již od roku 2004 unikátem.

modely spolupráce

Expert na vyžádání (EOD) Zapůjčíme experta, kterého zákazník postrádá.
Objem práce (WP) Pracujeme na uceleném vývojovém projektu, jehož výsledek je předem definován zákazníkem. Dodáme celý projekt na klíč. V případě potřeby pomůžeme zákazníkovi již se samotnou definicí zadání.
Čas a materiál (T&M) Klient platí dobu potřebnou k provedení díla a případně použitý materiál a to průběžně po ukončení každé předem definované etapy.
Dedikovaný tým Poskytujeme klientovi celý tým, který je s ním velmi úzce propojen. Zaručujeme know-how a zbavujeme klienta organizačních starostí.

MBtech Bohemia

Děláme engineering. Vyvíjíme a vymýšlíme špičkové technologie, nástroje, systémy a součástky, bez nichž se neobejde svět dneška ani budoucnosti.

Vývojové, prototypové a testovací centrum máme v Plzni, naše velká pobočka sídlí v Praze a další pobočku najdete také v Mladé Boleslavi.

Naší mateřskou firmou je německá MBtech Group. Společně s ní patříme do celosvětové technologické skupiny AKKA Technologies.com.

budova MbTech

certifikáty

Ručíme za vše, co děláme.
Naše práce podléhá přísným a náročným certifikacím: od dodržování kvality dokonce i v citlivém leteckém průmyslu, přes zabezpečení informací až po ochranu životního prostředí.
Zaměstnavatel regionu Sodexo 2017 sodexo

Tato webová stránka využívá k poskytování služeb a statistice návštěvnosti soubory cookies. Další informace

S využitím souborů cookies souhlasím. Souhlasím