Car

NÁSTROJE A DÍLY

Ve vlastním prototypovém centru umíme vyvinout a vyrobit jakékoliv nástroje pro prototypovou a malosériovou produkci. Nejčastěji děláme například formy ze slitin hliníku pro vstřikování plastových prototypových dílů.

Naše nástroje se uplatňují při vývoji a výrobě prototypů v automobilovém průmyslu, ale také v oblasti sanitární, medicínské a zemědělské techniky nebo i v leteckém průmyslu.

Poskytujeme:

  • Návrh a výrobu prototypových nástrojů pro vstřikování plastů
  • Výrobu prototypových plastových dílů
  • Montáž jednotlivých komponent do sestav
  • Povrchové úpravy jako je např. lakování, dezény, flokování aj.

Naše řešení

Pod tvorbou nástrojů rozumíme celý cyklus od konceptu nástroje, přes jeho detailní konstrukci, výrobu, až po dodání finálních funkčních dílů pro testování. Informovanost o stavu projektu v jeho průběhu je pro nás samozřejmostí.

MBtech Bohemia

Děláme engineering. Vyvíjíme a vymýšlíme špičkové technologie, nástroje, systémy a součástky, bez nichž se neobejde svět dneška ani budoucnosti.

Vývojové, prototypové a testovací centrum máme v Plzni, naše velká pobočka sídlí v Praze a další pobočku najdete také v Mladé Boleslavi.

Naší mateřskou firmou je německá MBtech Group. Společně s ní patříme do celosvětové technologické skupiny AKKA Technologies.com.

budova MbTech

certifikáty

Ručíme za vše, co děláme.
Naše práce podléhá přísným a náročným certifikacím: od dodržování kvality dokonce i v citlivém leteckém průmyslu, přes zabezpečení informací až po ochranu životního prostředí.
Zaměstnavatel regionu Sodexo 2017 sodexo

Tato webová stránka využívá k poskytování služeb a statistice návštěvnosti soubory cookies. Další informace

S využitím souborů cookies souhlasím. Souhlasím