Car

Přípravky na míru

Vyrobíme jakýkoliv svařovací, montážní či měřicí přípravek.

Jedním z klíčů našeho úspěchu je, že se v našem speciálním oddělení zabýváme nejen návrhem a konstrukcí, ale i výrobou nejrůznějších druhů svařovacích, montážních a kontrolních či měřicích přípravků. I to je jeden z důvodů, proč se k nám klienti vracejí. Vědí, že nejlépe vyrobí přípravek právě ten, kdo dělá i jeho samotný vývoj.

Zabýváme se více než dvacet let vývojem pro největší automobilky světa a další významné zákazníky z oblasti strojírenského průmyslu.

Poskytujeme:

Prototypové svařovací a montážní přípravky a stoly
Kompletní dodávky prototypových svařovacích linek
Testovací a měřicí zařízení
Svařovací přípravky pro robotické buňky
Přípravky pro mezioperační kontroly výrobních procesů

Naše řešení

Naše přípravky jsou vymýšleny a vyráběny s citem pro inovativní konstrukci, aby výrobky našich klientů mohly poté dokonale fungovat. To je hodnota, podle které řídíme celou naši práci.

MBtech Bohemia

Děláme engineering. Vyvíjíme a vymýšlíme špičkové technologie, nástroje, systémy a součástky, bez nichž se neobejde svět dneška ani budoucnosti.

Vývojové, prototypové a testovací centrum máme v Plzni, naše velká pobočka sídlí v Praze a další pobočku najdete také v Mladé Boleslavi.

Naší mateřskou firmou je německá MBtech Group. Společně s ní patříme do celosvětové technologické skupiny AKKA Technologies.com.

budova MbTech

certifikáty

Ručíme za vše, co děláme.
Naše práce podléhá přísným a náročným certifikacím: od dodržování kvality dokonce i v citlivém leteckém průmyslu, přes zabezpečení informací až po ochranu životního prostředí.
Zaměstnavatel regionu Sodexo 2017 sodexo

Tato webová stránka využívá k poskytování služeb a statistice návštěvnosti soubory cookies. Další informace

S využitím souborů cookies souhlasím. Souhlasím