Car

Benchmarkové studie

Kdo chce v byznysu uspět, ten se musí měřit s těmi nejlepšími.

Podstatou benchmarkingu je zjistit, jak si daný klient ve skutečnosti na trhu stojí. A dozvědět se, jak toto postavení zlepšit například tím, že posílí vlastní přednosti a potlačí nedostatky. Učit se od nejúspěšnějších v oboru je velmi efektivní strategie.

V benchmarkové studii poskytujeme rozbor výrobku s podrobnou fotodokumentací a s dokumentací všech součástek, analýzu jednotlivých komponentů s výpočtem nákladových faktorů jejich výroby. Následně provedeme srovnání s konkurencí a sestavíme doporučení technické i komerční optimalizace.

Naše řešení

Klientům poskytujeme komplexní benchmarkové služby, od detailní analýzy jejich vlastních produktů a identifikaci nákladů, které se nejvíce promítají do ceny, přes definování srovnávacích kritérií až po tržní komparaci.

MBtech Bohemia

Děláme engineering. Vyvíjíme a vymýšlíme špičkové technologie, nástroje, systémy a součástky, bez nichž se neobejde svět dneška ani budoucnosti.

Vývojové, prototypové a testovací centrum máme v Plzni, naše velká pobočka sídlí v Praze a další pobočku najdete také v Mladé Boleslavi.

Naší mateřskou firmou je německá MBtech Group. Společně s ní patříme do celosvětové technologické skupiny AKKA Technologies.com.

budova MbTech

certifikáty

Ručíme za vše, co děláme.
Naše práce podléhá přísným a náročným certifikacím: od dodržování kvality dokonce i v citlivém leteckém průmyslu, přes zabezpečení informací až po ochranu životního prostředí.
Zaměstnavatel regionu Sodexo 2017 sodexo

Tato webová stránka využívá k poskytování služeb a statistice návštěvnosti soubory cookies. Další informace

S využitím souborů cookies souhlasím. Souhlasím