Car

Testujeme celé vozy

Ověřujeme chování a spolehlivost vozidel jak v městském provozu, tak i v kombinovaném provozu. Disponujeme uzavřeným areálem, kde je možné provádět dodatečné úkony, které není možné provádět na veřejných komunikacích (např. simulace taxi provozu, prudké brzdění). Hlavním zaměřením je ověřování spolehlivosti hnacího ústrojí (motor a převodovka), nově se věnujeme i testování asistenčních systémů i systémů potřebných pro provoz vozidel s autonomním řízením.

Naše týmy na pobočkách v Plzni a Praze jsou schopny zajistit provoz vozidel dle požadavků zákazníka. Jsme schopni zajistit provoz vozidla až 24 h/ denně, 7 dnů v týdnu, a to včetně svátků. V případě nutnosti ověřit chování a spolehlivost vozidla při používání nestandartních paliv, disponujeme skladem jak pro benzínová tak pro dieselová paliva. Zároveň máme know-how z oblasti dovozu a celních formalit spojených s dovozem těchto speciálních paliv.

Průměrný nájezd km za rok se pohybuje okolo 3 mil. km, počet průměrně odjetých hodin je zhruba 130 000 h.

Máme zkušenosti s provozem předsériových a prototypových vozidel. Disponujeme též značkami pro provoz takovýchto prototypových vozidel. Celkem možno využít až 35 párů značek.

Špičkové testovací vybavení

Naši zkušení testovací inženýři používají nejmodernější diagnostické přístroje a testovací systémy. Máme laboratoře na testování řídících jednotek pomocí metody HiL (Hardware in the Loop). Vyvinuli jsme též speciální testovací komoru: 360° simulátor jízdy.

Testujeme ve všech klimatických pásmech

Testovací jezdci MBtech v rámci celé skupiny jsou na vytrvalostních jízdách vytíženi nepřetržitě 365 dní v roce. Testují automobily světových značek, na silnicích i mimo ně, po celém světě a ve všech předpokládaných klimatech. Jen v České republice zaměstnává MBtech Bohemia 180 zkušebních řidičů, kteří měsíčně otestují přes třicet automobilů.

Naše řešení

Umíme podrobit prototypy nejnáročnějším zkouškám. Testujeme bez oddechu, kdekoliv na světě, za všech podmínek. Sebraná data poskytujeme klientům k dalším analýzám.

MBtech Bohemia

Děláme engineering. Vyvíjíme a vymýšlíme špičkové technologie, nástroje, systémy a součástky, bez nichž se neobejde svět dneška ani budoucnosti.

Vývojové, prototypové a testovací centrum máme v Plzni, naše velká pobočka sídlí v Praze a další pobočku najdete také v Mladé Boleslavi.

Naší mateřskou firmou je německá MBtech Group. Společně s ní patříme do celosvětové technologické skupiny AKKA Technologies.com.

budova MbTech

certifikáty

Ručíme za vše, co děláme.
Naše práce podléhá přísným a náročným certifikacím: od dodržování kvality dokonce i v citlivém leteckém průmyslu, přes zabezpečení informací až po ochranu životního prostředí.
Zaměstnavatel regionu Sodexo 2017 sodexo

Tato webová stránka využívá k poskytování služeb a statistice návštěvnosti soubory cookies. Další informace

S využitím souborů cookies souhlasím. Souhlasím