Car

Ověřujeme funkčnost elektronických systémů

Naši zkušení testovací inženýři používají nejmodernější diagnostické přístroje a testovací systémy. Máme laboratoře na testování řídicích jednotek pomocí metody HiL (Hardware in the Loop). Vyvinuli jsme též speciální testovací komoru: 360° simulátor jízdy.

MBtech Bohemia provozuje vlastní testovací středisko elektronických zařízení pro validaci elektronických řídicích jednotek (ECU) a jejich sítí včetně návrhu strategie testování, management testů a programování testovacích skriptů (test management and test case design).

Testovací laboratoř

Oblasti expertízy
  • Testování softwarových modulů
  • Funkční validace (SiL, HiL, testy vozidel)
  • Validace sběrnic
  • Vývoj modelů okolního prostředí pro SiL / HiL

Design a oživení testerů

Na základě zkušeností získaných během testování pro velké automobilní zákazníky navrhujeme a realizujeme testovací stavy pro HiL testování. Máme několik topologií pro HiL s vlastními produkty, které přizpůsobujeme zákazníkovi na míru požadavkům a ceně. Umíme tyto testovací stavy provozovat i v real-time prostředí a tím simulovat a testovat rychle a bezpečně časově kritické systémy – např. nouzové zastavení vozidla nebo dobu odezvy na sběrnicích.

Testovací nástroje na míru

Jsme součástí německého vývojového týmu pro SW nástroj PROVEtech. Díky tomu si můžeme dovolit tento SW přizpůsobovat a rozšiřovat o další funkce. Díky automatizaci tím šetříme čas při testování produktů nejen při vývoji, ale i na konci výrobní linky. Do PROVEtechu jsme úspěšně zaintegrovali sběrnice Ethernet, Bluetooth a WiFi. Pro LG Electronics jsme vyvinuli testovací zařízení, které umožňuje provádět replikovatelné a plně automatické testy infotainmentových zařízení pro osobní automobily. Pro výrobce kuchyňských spotřebičů BSH Hausgeräte GmbH jsme vyvinuli plně automatický testovací systém, jenž kontroluje funkčnost displejů ke kuchyňským troubám.

Naše řešení

V oblasti validace elektronických systémů máme špičkovou expertizu. Pro tuto činnost jsme získali všechny potřebné certifikace a akreditace. Se zakázkami se na nás obracejí nejen vývojová centra světových automobilek, ale také přední světoví výrobci elektroniky. To považujeme za nejlepší doporučení.

MBtech Bohemia

Děláme engineering. Vyvíjíme a vymýšlíme špičkové technologie, nástroje, systémy a součástky, bez nichž se neobejde svět dneška ani budoucnosti.

Vývojové, prototypové a testovací centrum máme v Plzni, naše velká pobočka sídlí v Praze a další pobočku najdete také v Mladé Boleslavi.

Naší mateřskou firmou je německá MBtech Group. Společně s ní patříme do celosvětové technologické skupiny AKKA Technologies.com.

budova MbTech

certifikáty

Ručíme za vše, co děláme.
Naše práce podléhá přísným a náročným certifikacím: od dodržování kvality dokonce i v citlivém leteckém průmyslu, přes zabezpečení informací až po ochranu životního prostředí.
Zaměstnavatel regionu Sodexo 2017 sodexo

Tato webová stránka využívá k poskytování služeb a statistice návštěvnosti soubory cookies. Další informace

S využitím souborů cookies souhlasím. Souhlasím