Oblasti působení

Specializace MBtech
Máme týmy s různými kompetencemi a znalostmi, takže náš záběr je velmi široký. Působíme ve všech oblastech vývoje automobilů. Navrhujeme konstrukce pro letecký průmysl a podílíme se na technických řešeních v oblasti kolejových vozidel. Naše řešení najdete i v mnoha dalších oborech, kde byste je nečekali.
Bohatá škála specializací nám umožňuje dívat se na problémy z různých, často velmi netradičních a multioborových úhlů pohledu. Cíleně hledáme synergie a chceme zákazníka překvapovat neočekávanými řešeními. Proto si troufáme, pouštět se i do vývoje převratných novinek.

MBtech Bohemia

Děláme engineering. Vyvíjíme a vymýšlíme špičkové technologie, nástroje, systémy a součástky, bez nichž se neobejde svět dneška ani budoucnosti.

Vývojové, prototypové a testovací centrum máme v Plzni, naše velká pobočka sídlí v Praze a další pobočku najdete také v Mladé Boleslavi.

Naší mateřskou firmou je německá MBtech Group. Společně s ní patříme do celosvětové technologické skupiny AKKA Technologies.com.

budova MbTech

certifikáty

Ručíme za vše, co děláme.
Naše práce podléhá přísným a náročným certifikacím: od dodržování kvality dokonce i v citlivém leteckém průmyslu, přes zabezpečení informací až po ochranu životního prostředí.
Zaměstnavatel regionu Sodexo 2017 sodexo

Tato webová stránka využívá k poskytování služeb a statistice návštěvnosti soubory cookies. Další informace

S využitím souborů cookies souhlasím. Souhlasím