Car

Manipulační technika

Možná byste nečekali, že vedle zahradních nástrojů se specializujeme i na manipulační techniku. Také v tomto oboru dodáváme spolehlivé a funkční výsledky.

Technická maturita: Vysokozdvižný vozík

V roce 2015 jsme navázali spolupráci se světovým výrobcem manipulační techniky s cílem diverzifikovat naše portfolio a dále prohloubit know-how v oblasti mimo automobilový průmysl. Založili jsme samostatné oddělení zabývající se vývojem nových a optimalizacích stávajících vysokozdvižných vozíků, jak se spalovacím motorem, tak i s elektromotorem.

Naše řešení

Věnujeme se vývoji od samotných rámů se střechou a protizávažím, přes konstrukci podvozků, až po vývoj interiérových dílů, včetně potřebného ovládání, a to ve všech fázích od prvních prototypů, po sériový stav. Nabízíme široké portfolio výrobních technologií, především konstrukce plechových dílu, jak ohýbaných, tak lisovaných a svařovaných konstrukcí. Zabýváme se návrhem odlitků, výkovků i plastových dílů.

MBtech Bohemia

Děláme engineering. Vyvíjíme a vymýšlíme špičkové technologie, nástroje, systémy a součástky, bez nichž se neobejde svět dneška ani budoucnosti.

Vývojové, prototypové a testovací centrum máme v Plzni, naše velká pobočka sídlí v Praze a další pobočku najdete také v Mladé Boleslavi.

Naší mateřskou firmou je německá MBtech Group. Společně s ní patříme do celosvětové technologické skupiny AKKA Technologies.com.

budova MbTech

certifikáty

Ručíme za vše, co děláme.
Naše práce podléhá přísným a náročným certifikacím: od dodržování kvality dokonce i v citlivém leteckém průmyslu, přes zabezpečení informací až po ochranu životního prostředí.
Zaměstnavatel regionu Sodexo 2017 sodexo

Tato webová stránka využívá k poskytování služeb a statistice návštěvnosti soubory cookies. Další informace

S využitím souborů cookies souhlasím. Souhlasím