Car

Obranný průmysl

Vývoj a výroba obranné techniky je specifickou oblastí strojírenství. Tento druh výrobků podléhá mimořádným nárokům na všechny parametry, protože spolehlivost při použití v extrémních prostředích a situacích musí být vždy zaručena. Při vývoji pro klienty z oblasti obranného sektoru plně využíváme všechny postupy a metody precizního engineeringu – od konceptů, zpracování mechanických a strukturálních konstrukcí, simulace, testování až po vývoj software či elektroniky.

Sdílíme zkušenosti s kolegy ze skupiny AKKA Technologies, kam patříme. Ti již pracovali na projektech pro letectva, námořnictva, pozemní síly i na kosmických aplikacích. Mezi takové projekty patřily třeba inovace stíhaček Rafale a Mirage pro společnost Dassault, práce na vrtulníku Eurocopter Tiger, korvetách třídy Skjlod norského námořnictva či snímkovacím satelitu Pleiades francouzské kosmické agentury.

Naše řešení

Naši kolegové pracují na vývoji konstrukčních řešení palných zbraní. Máme koncesovanou živnost pro vývoj zbraní a splňujeme veškeré zákonné podmínky pro tuto činnost v České republice.

MBtech Bohemia

Děláme engineering. Vyvíjíme a vymýšlíme špičkové technologie, nástroje, systémy a součástky, bez nichž se neobejde svět dneška ani budoucnosti.

Vývojové, prototypové a testovací centrum máme v Plzni, naše velká pobočka sídlí v Praze a další pobočku najdete také v Mladé Boleslavi.

Naší mateřskou firmou je německá MBtech Group. Společně s ní patříme do celosvětové technologické skupiny AKKA Technologies.com.

budova MbTech

certifikáty

Ručíme za vše, co děláme.
Naše práce podléhá přísným a náročným certifikacím: od dodržování kvality dokonce i v citlivém leteckém průmyslu, přes zabezpečení informací až po ochranu životního prostředí.
Zaměstnavatel regionu Sodexo 2017 sodexo

Tato webová stránka využívá k poskytování služeb a statistice návštěvnosti soubory cookies. Další informace

S využitím souborů cookies souhlasím. Souhlasím